Provoz naší digitální televize je pro Vás zdarma, avšak nezapomínejte na koncesionářské poplatky. IPTV od nás získáváte automaticky zdarma při zřízení služby Internet. Satelit Vám rádi namontujeme do 7 dní od podpisu závazné objednávky.
tech.podpora@luckynet.cz

Televize ZDARMA v prohlížeči:

Jedná se o projekt z roku 2013. Provozujeme jej ZDARMA výhradně zákazníkům služeb INTERNET. Můžete sledovat volné programy, které znáte z DVB-T (pozemní příjem) s tím rozdílem, že je můžete sledovat na svém počítači.

Svůj pořad můžete poslouchat jako kulisu, dívat se můžete i tam, kde nemáte klasickou televizi, ale snadno přenesete svůj notebook (zahrada, postel, dílna a jiné). Každý z nás jistě nejednou zažil situaci, kdy chtěl sledovat jinou stanici, než ostatní členové domácnosti.

Tato služba nenahrazuje tradiční způsob příjmu tv signálu a LuckyNet nezodpovídá za případnou nedostupnost této služby.

Návod pro spuštění televize ZDARMA na vyžádání zašleme všem uživatelům do emailové schránky. Máte-li o to zájem, kontaktujte nás prosím na emailu: zak.podpora@luckynet.cz. Váš požadavek zpracujeme a následující všední den Vám postup zašleme do Vaší emailové schránky. Děkujeme.


Satelitní Tv kdekoliv:

Nedosahuje k Vám běžný signál DVB-T (pozemní příjem) nebo byste chtěli rozšířit nabídku programových kanálů? Objednejte si satelitní komplet pro televizní příjem na Váš dům nebo hromadný bytový objekt.

LuckyNet k Vám přijede, navrhne příjem z několika družic a technické řešení. Následně vše zapojíme a Vy máte na výběr programové nabídky jak bezplatné, tak rozšířené, placené. Ceny za tyto služby závisejí na aktuálním ceníku provozovatele satelitního vysílání a dekódovací karty.

Službu Vám zprovozníme kdekoliv v ČR s ohledem na dopravu montážníka.

Výhodou tohoto příjmu oproti kabelovým televizím je nižší poruchovost vzhledem k distribuci signálu. Provozovatelé kabelových televizí jsou závislí na dodávce el. proudu. Satelitní příjem je zkrátka osvědčeným a stále velmi oblíbeným produktem.