Provoz naší digitální televize je pro Vás za ceny níže uvedené, avšak nezapomínejte na koncesionářské poplatky. IPTV je novou, rychlou a intuitivní službou. Satelit Vám rádi namontujeme do 14 dní od podpisu závazné objednávky. Je to však již méně obvyklá varianta.
tech.podpora@luckynet.cz

Televize v aplikaci:

Od roku 2018 na naší síti můžete sledovat moderní IPTV přes aplikaci na chytré TV, tabletu či telefonu. Nabízíme několik balíčků služeb. ZÁKLAD je nutné koupit jako základní nabídku a plus si k němu můžete pořídit další balíčky - MIX, DOKU a MAX. Aplikaci je možné provozovat na 4 chytrých zařízeních, z čehož 2 mohou běžet současně. Podporuje Apple, Windows, Android, Linux, Chytré TV Panasonic, Samsung a LG. V případě, že nemáte chytrou TV, můžeme domontovat přijímací zařízení ke staré TV.

Timeshift – 7 dní archiv zpět pro všechny programy a nahrávky 50 hodin v ceně již základního balíčku.
ZÁKLAD - 57 stanic za 200,- Kč
MIX + 40 stanic za 260,- Kč
HBO + 4 stanice za 250,- Kč
SPORT + 9 stanic za 150,- Kč
INTEL + 7 stanic za 100,- Kč
DĚTEM + 7 stanic za 60,- Kč
DOSPĚLÝM + 12 stanic za 200,- Kč
FILM + 13 stanic za 140,- Kč
FILM + 70 stanic za 650,- Kč


Satelitní Tv kdekoliv:

Nedosahuje k Vám běžný signál DVB-T (pozemní příjem) nebo byste chtěli rozšířit nabídku programových kanálů? Objednejte si satelitní komplet pro televizní příjem na Váš dům nebo hromadný bytový objekt.

LuckyNet k Vám přijede, navrhne příjem z několika družic a technické řešení. Následně vše zapojíme a Vy máte na výběr programové nabídky jak bezplatné, tak rozšířené, placené. Ceny za tyto služby závisejí na aktuálním ceníku provozovatele satelitního vysílání a dekódovací karty.

Službu Vám zprovozníme kdekoliv v ČR s ohledem na dopravu montážníka.

Výhodou tohoto příjmu oproti kabelovým televizím je nižší poruchovost vzhledem k distribuci signálu. Provozovatelé kabelových televizí jsou závislí na dodávce el. proudu. Satelitní příjem je zkrátka osvědčeným a stále velmi oblíbeným produktem.